Obchodní podmínky

Nabízené zboží je standardní kvality a je na něj poskytována plná záruka dle platných legislativních předpisů a dle záručních podmínek výrobce.

Objednávka zboží

Objednávky jsou realizovány:

můžete se i zaregistrovat a začít nakupovat v našem Eshopu.
elektronickou poštou na e-mail: info@autodilycejkova.cz
telefonicky na čísle: (420) 483 305 708, 602 811 257
faxem na čísle: (420) 483 305 708

Dodací lhůty zboží

Obvyklá doba dodání je 3 - 10 dní. V případě že je předpoklad delší doby dodání, je o tom zákazník ihned informován telefonicky. Pokud není domluveno jinak, odesíláme objednávky kompletní.

Platba za zboží

Objednané zboží je možné zaplatit tímto způsobem:

  • Platba na dobírku - peníze jsou inkasovány dopravcem při předání
  • Česká pošta
  • Zboží vám bude doručeno do 3 pracovních dnů od expedice zásilky. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 16 hodin. V den odeslání zboží je Vám odeslán informační e-mail.
  • Professional Parcel Logistic
  • Zboží vám bude doručeno do 3 pracovních dnů od expedice zásilky. Běžný rozvozový čas u této dopravy jsou všední dny od 8 do 16 hodin. V den odeslání zboží je Vám odeslán informační e-mail.

Odesílané zboží je vždy řádně zabalené a pojištěné. Pokud k Vám dorazí zásilka viditelně poškozená, zboží nepřebírejte a sepište s dopravcem reklamační protokol. Reklamační protokol je nutné sepsat nejpozději do tří dní od vzniku škody s ohledem na reklamační řád přepravce.

V případě nepřevzetí zásilky se kupující zavazuje uhradit prodávajícímu prokazatelné náklady vzniklé s nerealizovanou objednávkou nebo její částí (především náklady na marný dovoz objednaného zboží). Ustanovení v předchozí větě se neuplatní, pokud je důvodem nepřevzetí dodávky poškození zboží nebo jeho obalu při přepravě k zákazníkovi a je-li o takovém poškození vyhotoven kupujícím a přepravní společností písemný zápis.

Vrácení zboží

V případě, že kupní smlouva je uzavřena prostřednictvím tohoto internetového obchodu, má kupující v souladu s §53 odst.6 Obč. zák č. 40/1964Sb. ve znění pozdějších zákonů právo odstoupit od kupní smlouvy. Pokud dodané zboží a podmínky dodávky neodpovídají objednávce nebo požadavkům kupujícího, je kupující oprávněn nepoškozené, kompletní zboží včetně obalu a veškerého příslušenství spolu s doklady zaslat zpět na vlastní náklady dodavateli ve lhůtě maximálně 14 dnů.

Zákazníkovi je částka uhrazena bez zbytečných odkladů plná kupní cena zboží a to převodem na účet nebo poštovní poukázkou a vždy ponížena o cenu dopravy z důvodu spotřebování této služby.

Reklamace zboží

Při uplatnění reklamace je potřeba zaslat zboží na Vaše náklady na adresu provozovny a do zásilky přibalit reklamační list. Reklamační list musí obsahovat Vaše údaje, popis zboží, popis závady, datum a Váš podpis. Dále by měl obsahovat prohlášení, že s výrobkem nebylo manipulováno jinak, než jak je uvedeno v návodu k výrobku. Uvádějte, prosím, Vaše telefonní číslo nebo e-mail, abychom Vás mohli flexibilně kontaktovat o stavu reklamace.

Při uplatnění reklamace je nutné doložit:

  • doklad o nákupu zboží (kopie dokladu)
  • záruční list (pokud byl vystaven)
  • reklamační list, kde jsou uvedeny Vaše kontaktní údaje a popis závady

Zboží musí být vráceno včetně veškerého dodaného příslušenství.

Reklamované zboží v záruční lhůtě musí být k reklamaci dodáno včetně veškerého příslušenství, které bylo v balení u výrobku. Vyreklamované zboží Vám bude zasláno na naše náklady.

Ochrana údajů

Provozovatel serveru se zavazuje, že údaje které uvedete nebudou žádným způsobem zneužity a že nebudou zpřístupněny třetím osobám, s vyjímkou případu vzniku pohledávky vůči zákazníkovi.

Zákony a předpisy:
- zák. č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů

Závěrečná ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetové stránce prodávajícího v den odeslání objednávky. Při trvalém smluvním vztahu má kupující právo odstoupit od smlouvy, dojde-li po podpisu smlouvy k podstatné změně podmínek. Odstoupení je účinné okamžikem jeho doručení prodávajícímu, nevztahuje se však na zásilku již předanou dopravci.

Odesláním objednávky kupující bez výhrad akceptuje veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavec 1 obchodního zákona dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl..

Všechny spory vznikající z této smlouvy a v souvislosti s ní budou rozhodovány s konečnou platností u Rozhodčího soudu při Hospodářské komoře České republiky a Agrární komoře České republiky podle jeho Řádu a Pravidel jedním rozhodcem jmenovaným předsedou Rozhodčího soudu.

nebankovni pujcky ihned stary plzenec nebankovni pujcka na koupi nemovitosti pujcky bez registru online Kostelec nad Labem pujcky na smenku kadan pujcky od soukromnika ceske budejovice hypotecni uver ze stavebniho sporeni online pujcky Fulnek rychla pujcka do vyplaty chrudim bez osobni schuzky jak vydelat penize pres pc nebankovni pujcky na smenku stribro

Ladova 27, Jablonec nad Nisou
+420 483 305 708, info@autodilycejkova.cz

Sortiment na prodejně

 

New

New   ŽÁROVKY 12V  24V

 

Více

 

ČISTIČ DISKŮ KOL

ČISTIČ DISKŮ KOL ČISTIČ DISKŮ KOL      AKCE !!!

 

Více

 

ULOŽENÍ MOTORU

ULOŽENÍ MOTORU Zavěšení motoru pravá strana oct.TDI orig.č. 1J0199262BF Použití ve vozidle : AUDI,SEAT,SKODA,WV. CENA : 1190,-Kč

 

Více

 

Další ...